Douluo Continent

Tytuł oryginalny: 斗罗大陆  
Ilość odcinków: 40
Grupa: Shrek Devils Team
Tłumaczenie: Lazuryt, piwnicznik_ponury, spoonfullofdance, just_liaa, malgorcia

Kontynent Douluo to miejsce, gdzie każdy rodzi się z jakąś mocą. Zamieszkują go ludzie, Duchowe Bestie i Duchowi Mistrzowie. Są różne rodzaje Ducha – jedne potężne jak Tygrys, czy Wilk, inne zupełnie bezużyteczne jak Niebiesko-Srebrna Trawa. Siła Ducha zależy nie tylko od jego rodzaju, ale też od mocy, energii duchowej, jaką ma w sobie nosiciel Ducha.
Tang San mieszka w małej wiosce, z dala od dużych miast. Wychowuje go ojciec, kowal, który wydaje się nieco oschły i surowy, ale z dużą troską zajmuje się jedynakiem. Uczy go tajemnej sztuki walki i kowalstwa, i ewidentnie ukrywa przez synem jakieś tajemnice. Jednym z sekretów jest pochodzenie matki Tang Sana i okoliczności jej śmierci. Któregoś dnia chłopak odkrywa rodzaj swego Ducha, okazuje się, że to tylko Niebiesko-Srebrna Trawa. Przynajmniej oficjalnie. Bo tak naprawdę Tang San posiada Podwójnego Ducha, ale za namową ojca zachowuje to w tajemnicy przed innymi. Ma też wysoką Wrodzoną Moc Ducha i dzięki temu trafia do Akademii Nuo Ding, gdzie utalentowana młodzież uczy się kultywacji. Już pierwszego dnia w akademii Tang San zdobywa oryginalnego opiekuna, wpływowego wroga i serce bezczelnego Różowego Króliczka o silnych nogach ;).
Tak zaczyna się seria przygód Tang Sana. Będzie należał do grupy Siedmiu Diabłów, zostanie wciągnięty w imperialne konflikty, odkryje tajemnice dotyczące swojej matki i pozna, jakie moce drzemią w nim samym.

Odcinki

[1] Viki
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]

[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]

[21]
[22]
[23]
[24]
[25]
[26]
[27]
[28]
[29]
[30]

[31]
[32]
[33]
[34]
[35]
[36]
[37]
[38]
[39]
[40]

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.