Douluo Continent

Tytuł oryginalny: 斗罗大陆  
Ilość odcinków: 40
Grupa: Shrek Devils Team
Tłumaczenie: Lazuryt, piwnicznik_ponury, spoonfullofdance, just_liaa, malgorcia

Kontynent Douluo to miejsce, gdzie każdy rodzi się z jakąś mocą. Zamieszkują go ludzie, Duchowe Bestie i Duchowi Mistrzowie. Są różne rodzaje Ducha – jedne potężne jak Tygrys, czy Wilk, inne zupełnie bezużyteczne jak Niebiesko-Srebrna Trawa. Siła Ducha zależy nie tylko od jego rodzaju, ale też od mocy, energii duchowej, jaką ma w sobie nosiciel Ducha.
Tang San mieszka w małej wiosce, z dala od dużych miast. Wychowuje go ojciec, kowal, który wydaje się nieco oschły i surowy, ale z dużą troską zajmuje się jedynakiem. Uczy go tajemnej sztuki walki i kowalstwa, i ewidentnie ukrywa przez synem jakieś tajemnice. Jednym z sekretów jest pochodzenie matki Tang Sana i okoliczności jej śmierci. Któregoś dnia chłopak odkrywa rodzaj swego Ducha, okazuje się, że to tylko Niebiesko-Srebrna Trawa. Przynajmniej oficjalnie. Bo tak naprawdę Tang San posiada Podwójnego Ducha, ale za namową ojca zachowuje to w tajemnicy przed innymi. Ma też wysoką Wrodzoną Moc Ducha i dzięki temu trafia do Akademii Nuo Ding, gdzie utalentowana młodzież uczy się kultywacji. Już pierwszego dnia w akademii Tang San zdobywa oryginalnego opiekuna, wpływowego wroga i serce bezczelnego Różowego Króliczka o silnych nogach ;).
Tak zaczyna się seria przygód Tang Sana. Będzie należał do grupy Siedmiu Diabłów, zostanie wciągnięty w imperialne konflikty, odkryje tajemnice dotyczące swojej matki i pozna, jakie moce drzemią w nim samym.

Odcinki

[1] Viki
[2] Viki
[3] Viki
[4] Viki
[5] Viki
[6] Viki
[7] Viki
[8] Viki
[9] Viki
[10]
Viki

[11] Viki
[12] Viki
[13] Viki
[14] Viki
[15] Viki
[16] Viki
[17] Viki
[18] Viki
[19] Viki
[20]
Viki

[21] Viki
[22] Viki
[23] Viki
[24] Viki
[25] Viki
[26] Viki
[27] Viki
[28] Viki
[29] Viki
[30]
Viki

[31] Viki
[32] Viki
[33] Viki
[34] Viki
[35] Viki
[36] Viki
[37] Viki
[38] Viki
[39] Viki
[40] Viki

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.