Forever and Ever

Tytuł oryginalny: 一生一世
Ilość odcinków: 30
Grupa: Siostry Podziemia
Tłumaczenie: Chandramukhi, Malama
Korekta: Arynka

Historię Shi Yi i Zhousheng Chena napisało przeznaczenie. Poznali się na lotnisku, uwagę dziewczyny zwróciło imię mężczyzny – wyjęte wprost z niezwykłej opowieści. Lecieli w inne miejsca, mimo to postanowili pozostać w kontakcie e-mailowym. Los chciał, że spotkali się ponownie. Rozkwitająca miłość napotkała jednak wiele przeszkód. Czy Shi Yi znajdzie swoje miejsce w wymagającej i zasadniczej rodzinie Zhousheng Chena? I czy Zhousheng Chen przezwycięży trudności, aby jego związek z Shi Yi mógł przetrwać?

[1] Viki
[2] Viki
[3] Viki
[4] Viki
[5] Viki
[6] Viki
[7] Viki
[8] Viki
[9] Viki
[10] Viki

[11] Viki
[12] Viki
[13] Viki
[14] Viki
[15] Viki
[16] Viki
[17] Viki
[18] Viki
[19] Viki
[20] Viki

[21] Viki
[22] Viki
[23] Viki
[24] Viki
[25] Viki
[26] Viki
[27] Viki
[28] Viki
[29] Viki
[30] Viki

2 komentarze

  1. Anna

    25 stycznia 2024 o 17:23

    “Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje” – ten fragment Listu do Koryntian doskonale oddaje istotę tego filmu. Pokazana miłość to wzajemne zrozumienie, szacunek, bezgraniczne zaufanie, wybaczanie a przede wszystkim troska o drugą osobę. Wspaniałe zagrane przez wszystkich aktorów ale bezapelacyjnie na pierwszym miejscu, poza jakimkolwiek porównaniem Bai Lu i Ren Jia Lun. No i ta strona wizualna i muzyczna filmu niezapomniana. Można rozkochać się w tej wspaniałej rezydencji będącej połączeniem tego co dawne z tym co współczesne. Przepiękne miejsca i wysmakowana scenografia. Film może oczarować choć na pewno nie miłośników akcji. Romantykom szczerze polecam.

  2. Irliss

    21 stycznia 2023 o 23:39

    One and Only było moją miłości, tego serialu nie mogę się doczekać, chociaż czuje że nie będzie tak dobry jak tamten, w sensie fabularnym.

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.