Light on Series: The Bad Kids

Tytuł oryginalny: 隐秘的角落
Ilość odcinków: 12
Rok produkcji: 2020
Grupa: Siostry Podziemia
Tłumaczenie: Chandramukhi
Korekta: Agneska

Zhu Chaoyang mieszka z mamą i jest wzorowym uczniem, ale nie ma przyjaciół. Pewnego dnia odwiedza go kolega z dzieciństwa, Yan Liang, który uciekł z sierocińca razem z młodszą koleżanką, Pupu. Co kryje się za ich ucieczką? Czy Chaoyang udzieli im pomocy? Czego doświadczą dzieci, które próbują na własną rękę rozwiązać sprawy dorosłych? Dowiadujemy się tego w pierwszych odcinkach. W międzyczasie poznajemy innych (dorosłych) bohaterów z ich otoczenia – jednym z nich jest nauczyciel Zhang Dongsheng (Qin Hao). Co takiego zrobił Dongsheng, że dzieci postanowiły go zaszantażować? Czy nauczyciel ich przechytrzy? Czy dzieci będą sprytniejsze od dorosłych?

Trailer:

Odcinki:

[1] CDA, DOOD
[2] CDA, DOOD
[3] CDA, OK.RU
[4] CDA, OK.RU
[5]
CDA, OK.RU

[6] CDA, OK.RU, FEMBED
[7] CDA, OK.RU, FEMBED
[8] CDA
, OK.RU
[9] CDA, OK.RU
[10] CDA, OK.RU

[11] CDA, OK.RU
[12] CDA, OK.RU

5 komentarzy

 1. nerenka

  30 stycznia 2021 o 19:11

  Bardzo wciągająca, życiowa, prawdziwa drama. Nie ma w niej upiększeń, aktorzy są jak naturalni mieszkańcy biednych osiedli. Nawet panorama miasta idealnie ukazuje ten kontrast podziału. Dzieci, bardzo mi się spodobały. Takie, na swój sposób niezależne ptaki. Niestety los szykował im niespodziankę. Jestem ciekawa, co dalej będzie ?Dziękuję bardzo za tłumaczenie, korektę, upload dramy. Cieszę się, ze mogę coś innego obejrzeć od takich czasami “cukierkowych” dram.

 2. medeist7

  23 stycznia 2021 o 15:21

  dziękuję bardzo za tłumaczenie, cieszę się, że będę mogła zobaczyć ten serial.

 3. ivati

  18 stycznia 2021 o 07:46

  Bardzo się cieszę, że widzę tu ten serial. Oglądałam ostatnio recenzję AvenueX i bardzo chwaliła The Bad Kids. Myślałam, że nie będę miała okazji zobaczyć tego po polsku, a tu proszę! To cudowne, że sięgacie po takie produkcje ❤

  1. Chandramukhi

   20 stycznia 2021 o 13:46

   Cieszymy się, że drama ma wyczekującego widza XD zapraszamy również do zerknięcia na inne nasze tytuły 🙂

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.