Till The End Of The Moon [ZAPOWIEDŹ]

Długo oczekiwana, pełna emocji historia powrotu do przeszłości… Kiedy Li Susu cofa się w przeszłość, przyjmuje tożsamość Ye Xiwu, zepsutej i niesfornej kobiety, żony tajemniczego Tantai Jina. Zadaniem Susu jest nie dopuścić do śmierci męża, aby nie przeistoczył się w Zło Wcielone i nie unicestwił śmiertelnego i nieśmiertelnego świata, a jednocześnie dziewczyna ma zniszczyć jego duszę. Czy Li Susu uda się zatrzymać przeistoczenie Tantai Jina w najgorszą postać Zła? Czy nauczy męża miłości, tęsknoty i wsparcia?

Just_liaa i Arynka będą stały na straży magicznych językowych wrót do świata kolejnej naszej nowości. A w oczekiwaniu na odcinki zapraszamy już na trailery.

TRAILER 1
TRAILER 2
TRAILER 3

1 komentarz

 1. Słowianka

  28 kwietnia 2023 o 15:14

  Serial jest ma świetną romantyczną fabułę z cyklu nienawidzą się tak, że az sie zakochują.
  Ciekawe jest przedstawienie źródeł zła które powodują powstanie personifikacji w osobie Boga Diabła
  Ale wszystkich aktorów przyćmiewa gra Luo Lunxi jako Tantai Jina. Uwielbiam jego mimikę. Na dodatek ta jego tragicznie smutna hamletowska poza polaczona z gracją zawodowego tancerza powoduje, że niezaleznie od tego jak negatywną jest postacią, widz mu współczuje i kibicuje. Ten sam problem był w “Ashes of Love” gdzie w pewnym momencie romans głównych postaci był mniej zajmujący niż zemsta antagonisty granego przez Luo Lunxi.
  Szkoda tylko że serial przypomina bardziej widowisko teatralne niż serial fabularny i zachodniego odbiorcę może drażnić idealizowana estetyka postaci.
  Bohaterka biega po bezdrożach i śpi w nienagannej fryzurze, pełnej biżuterii i w czystej powłóczystej sukni damy z wyższych sfer.
  Za to nigdy nie spodziewałam się że nie będzie przeszkadzać mi mężczyzna z makijażem i nadal będzie męski a nie zniewieściały.

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.