Dr. Cutie

Tytuł oryginalny: 萌医甜妻
Ilość odcinków: 28
Grupa: The Cutie-Patootie Team
Tłumaczenie: just_liaa

Z pozoru zimny, arogancki i władczy generał, tak naprawdę jest sprawiedliwy, opiekuńczy i troskliwy wobec wszystkich przebywających pod jego dachem. Z powodu przeszłości ma problemy ze snem, ale przez przypadek odkrywa, że obecność nowego lekarza w posiadłości powoduje, że jego odpoczynek jest możliwy. Przebrana za lekarza Su Qian, myśląca przede wszystkim o pieniądzach, nie wierzy w szczerość generała i tylko skupia się na tym, jak wykorzystać cudze słabości na swoją korzyść. Czy tchórzliwa lekarka zauważy, że generał jest całkiem innym człowiekiem, niż jej się wydawało? Czy Ji Heng domyśli się, że Sun Qian jest kobietą? Czy Sun Qian zapanuje nad emocjami, gdy odkryje łączącą ich wspólną przeszłość?

[1] Viki
[2] Viki
[3] Viki
[4] Viki
[5] Viki
[6] Viki
[7] Viki
[8] Viki
[9] Viki
[10] Viki

[11] Viki
[12] Viki
[13] Viki
[14] Viki
[15] Viki
[16] Viki
[17] Viki
[18] Viki
[19] Viki
[20] Viki

[21] Viki
[22] Viki
[23] Viki
[24] Viki
[25] Viki
[26] Viki
[27] Viki
[28] Viki

2 komentarze

  1. Ona

    14 października 2023 o 19:51

    Romansik pana i jego pieska – dziewczę nierozgarnięte i głupiuteńkie, przez 90% czasu na kolanach lata koło stópek swego pana błagając, prosząc i wiecznie przepraszając. Jako przykład hodowania zwierzątka to fabuła może by uszła ale jako romans to dość żenujące i niesmaczne!

  2. Dr. Cutie. Czyli przebieranki i inne gierki w domu generała… – cdrama PL

    7 sierpnia 2021 o 10:15

    […] Wybryki przebranej za mężczyznę nieroztropnej, roztrzepanej Sun Qian i reakcje przystojnego generała, bawiącego się uczuciami swojego sługi, ubrane są w piękną scenerię, fantastyczne kostiumy i wpadającą w ucho muzykę. Jakie powody kierują dziewczyną, że zdecydowała się pracować w przebraniu w rezydencji groźnego generała? Sprawdźcie TUTAJ. […]

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.