I Am Nobody

Tytuł oryginalny: 异人之下
Ilość odcinków: 27
Tłumaczenie: Piwnicznik
Korekta: Akwamaryn 45

Kiedy przy pierwszym spotkaniu piękna kobieta najpierw podaje się za twoją siostrę, potem wrzuca cię do świeżo wykopanego grobu i zostawia na pastwę zombie, bo stwierdziła, że jest w tobie coś interesującego, to musi to być początek niezwykłej przygody.
Zhang Chulan jest „Nikim” – zwyczajny, przeciętny, niewyróżniający się. Żyje spokojnie, przynajmniej stara się żyć najspokojniej, jak potrafi. Ćwiczy cierpliwość i stara się nie rzucać w oczy. Oczywiście mu się to nie uda. Jeden dzień i spotkanie z panią BaoBao burzy „normalność” i wrzuca chłopaka w świat tajnych organizacji, niezwykłych mocy i konfliktu magicznego, który może wstrząsnąć światem ludzi i światem Outsiderów – tych, którzy mają nadludzkie umiejętności. Chulan trafia pod opiekę NDT Express, Organizacji Nadzorującej Outsiderów, dowiaduje się wiele nieoczekiwanych rzeczy o swoim zmarłym dziadku i o sobie. Próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji i co chwilę spotykają go kolejne niespodzianki.
Akcja pędzi na łeb na szyję. Poznajemy ciekawych bohaterów: mnicha Wang Ye, Zhanga Lingyu – szychę z Góry Longhu oraz na pozór nieszkodliwą, różową piękność, Xia He – Niszczycielkę Woli. A to tylko początek długiej listy niezwykłych osobowości ze świata Outsiderów.

[1] ok.ru
[2] ok.ru
[3] ok.ru
[4] ok.ru
[5] ok.ru
[6] ok.ru
[7] ok.ru
[8] ok.ru
[9] ok.ru
[10] ok.ru

[11] ok.ru
[12] ok.ru
[13] ok.ru
[14] ok.ru
[15] ok.ru
[16] ok.ru
[17] ok.ru
[18] ok.ru
[19] ok.ru
[20] ok.ru

[21] ok.ru
[22] ok.ru
[23] ok.ru
[24] ok.ru
[25] ok.ru
[26] ok.ru
[27] ok.ru

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.